tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Oferta pracy

Stanowisko: stażysta / specjalista ds. jakości

Główne obowiązki:

  • współpraca przy organizowaniu auditów wewnętrznych i przeglądów zarządzania;
  • współudział przy nadzorowaniu realizacji działań korygujących, doskonalących, prac niezgodnych z wymaganiami oraz odstępstw;
  • współpraca przy opracowywaniu dokumentów systemu zarządzania;
  • prowadzenie wykazów dokumentów systemu zarządzania;
  • przekazywanie pism, dokumentów do jednostek organizacyjnych Instytutu;
  • współudział przy przygotowywaniu wniosków do PCA;
  • śledzenie bieżących informacji na stronie internetowej PCA, PKN, GUM;
  • wprowadzanie danych do systemu POLON;
  • przestrzeganie przepisów ogólnie obowiązujących oraz regulaminów i przepisów wewnętrznych Instytutu, w tym postanowień dokumentów systemu zarządzania opracowanych wg wymagań PN-EN ISO/IEC 17025.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe (np. technologia żywności, chemia, żywienie człowieka);
  • podstawowa znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025;
  • umiejętność obsługi programów komputerowych (Excel, Word, Power Point);
  • umiejętność redagowania tekstów urzędowych, dokumentów systemu zarządzania;
  • komunikatywność i umiejętność współpracy;
  • odpowiedzialny stosunek do pracy.

Mile widziane:

  • posiadanie uprawnień auditora wewnętrznego w laboratorium;
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  1. Pracę w jednostce badawczo-rozwojowej posiadającej akredytację.
  2. Umowę o pracę.
  3. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  4. Ubezpieczenie grupowe.

Prosimy o złożenie cv i listu motywacyjnego do IBPRS-PIB do dnia 02.11.2021 r.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych – tel. (0 22) 606 36 87; kadry@ibprs.pl