tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego
zatrudni osobę na stanowisko

K I E R O W N I K A

nowoutworzonej

Pracowni Zamienników Białek Pochodzenia Zwierzęcego
w Zakładzie Technologii Mięsa i Tłuszczu

Opis stanowiska:

Organizacja i kierowanie pracami wykonywanymi w pracowni: inicjowanie i realizacja prac badawczych,  merytoryczna kontrola prac, organizacja pracy zespołu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, w kierunku związanym z technologią żywności lub inżynierią komórkową,
  • umiejętności analityczne,
  • wiedza z zakresu białkowych zamienników mięsa,
  • umiejętność rozwiązywania problemów badawczych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność kierowania zasobami ludzkimi,
  • zaangażowanie, rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole

Kandydaci będą proszeni o przedstawienie planu rozwoju Pracowni.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą lokalizację
  • rozwój, szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe

Kontakt:

Dział Spraw Pracowniczych IBPRS
tel. +48 22 606 36 87
fax. +48 22 849 04 26
kadry@ibprs.pl