tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego
im. prof. Wacława Dąbrowskiego – Państwowy Instytut Badawczy
 zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalisty ds. rozliczania projektów krajowych i międzynarodowych

w Dziale Koordynacji Badań Informacji Naukowej i Marketingu

Termin składania ofert: 30.06.2021 r.

Opis stanowiska:

Prowadzenie dokumentacji projektów w sposób zgodny z przepisami i zasadami poszczególnych programów, w tym:

  • opracowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej;
  • terminowe przygotowywanie zestawień dokumentów, raportów okresowych i końcowych, wniosków o płatność;
  • weryfikacja opisywanych dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności
    i zgodności z projektem;
  • archiwizacja dokumentacji rozliczeniowej projektów;
  • nadzór nad prawidłowym wydatkowaniem dotacji oraz analizowanie postępu finansowego realizacji projektów;
  • analiza przepisów prawnych na potrzeby realizacji projektów;
  • bieżąca współpraca z księgowością;
  • kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi w zakresie rozliczeń finansowych;

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • dwu letnie doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych ze środków krajowych
    i europejskich;
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość tematyki dotacji unijnych;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • biegła obsługa MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Word i MS Excel;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie pod presją czasu;
  • systematyczność, sumienność i skrupulatność;
  • zdolność analitycznego myślenia;

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w jednostkach naukowo-badawczych;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • rozwój, szkolenia;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

Zasady aplikowania:

  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) emailem na adres kadry@ibprs.pl;
  • termin nadsyłania aplikacji to 30.06.2021 r.;
  • uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami;

Kontakt:

Dział Spraw Pracowniczych IBPRS
tel. +48 22 606 36 87
fax. +48 22 849 04 26
e-mail: kadry@ibprs.pl