tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego
im. prof. Wacława Dąbrowskiego
– Państwowy Instytut Badawczy

zatrudni osobę na stanowisko

Młodszego specjalisty ds. zamówień publicznych

Opis stanowiska:

  • pomoc przy kompleksowym przeprowadzaniu postępowań o udzielanie zamówień publicznych na dostawy, usługi oraz roboty budowlane na potrzeby komórek organizacyjnych Instytutu
  • pomoc przy przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji przetargowej i jej archiwizowanie
  • tworzenie raportów i statystyk dotyczących postępów w realizacji projektu, osiągniętych wskaźników oraz realizacji budżetu,
  • publikacja dokumentacji na platformie eZamówienia, miniPortal i w Bazie Konkurencyjności.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (preferowane; prawo, administracja, ekonomia),
  • Mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych,
  • Dobra znajomość obsługi MS Office,
  • Umiejętność wyszukiwania danych i ich analizy,
  • Rzetelność, umiejętność planowania i organizowania działań,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywności
  • Chęć do nauki i zdobywania wiedzy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w zakresie zamówień publicznych, uczestnictwo w szkoleniach,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • dogodną lokalizację – blisko stacji metra Pole Mokotowskie,
  • miejsce parkingowe dla pracowników,
  • aktywne wsparcie w rozwój zawodowy,
  • ubezpieczenie grupowe, podstawowy pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Kontakt:

Dokumenty aplikacyjne wraz z CV zawierającym następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

prosimy składać/przesyłać do dnia 30.05.2022 r. z dopiskiem „Zamówienia publiczne – IBPRS-PIB”:

Dział Spraw Pracowniczych
Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego – Państwowy Instytut Badawczy
tel. +48 22 606 36 87
fax. +48 22 849 04 26
kadry@ibprs.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty odrzucone będzie można odebrać w Dziale Spraw Pracowniczych (I piętro, pok. 130, 131) w ciągu 3 dni od ukazania się na stronie internetowej informacji o rozstrzygnięciu oferty. Nieodebrane dokumenty po upłynięciu określonego terminu zostaną komisyjnie zniszczone.