tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego
im. prof. Wacława Dąbrowskiego – Państwowy Instytut Badawczy
 zatrudni osobę na stanowisko:

Starszy Referent / Specjalista

w Dziale Koordynacji Badań Informacji Naukowej i Marketingu

Termin składania ofert: 30.06.2021 r.

Opis stanowiska:

  • Obsługa działalności badań naukowych i prac rozwojowych Zakładów merytorycznych Instytutu: planowanie i sprawozdawczość, w tym: czuwanie nad terminowością i kosztami realizacji badań naukowych i prac rozwojowych oraz dokumentacją prac i ich obiegiem;
  • Prowadzenie prac związanych z współpracą z przemysłem Zakładów merytorycznych Instytutu, w tym: przygotowanie ofert na badania, umów na badania naukowe i prace rozwojowe zlecane przez przemysł oraz umów wdrożeniowych i czuwanie nad prawidłowością ich przebiegu pod względem formalnym;
  • Zapewnienie Zakładom merytorycznym Instytutu wsparcia w zakresie przygotowania projektów badawczych, inwestycyjnych, szkoleniowych i innych, finansowanych ze źródeł krajowych oraz zagranicznych;
  • Obsługa formalno-finansowa projektów realizowanych w IBPRS-PIB (przy współpracy
    z Zakładami merytorycznymi i Działem Finansowo-Księgowym);
  • Koordynacja w zakresie konferencji, seminariów i szkoleń z Zakładami merytorycznymi
    w Instytucie: obsługa organizacyjno-formalna osób biorących udział w wyjazdach krajowych
    i zagranicznych.
  • Udział w pracach prowadzonych w Dziale Koordynacji Badań, Informacji Naukowej
    i Marketingu;

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie co najmniej 1 rok / 2 letnie w pracy z podobnym zakresem obowiązków;
  • biegła obsługa MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Word i MS Excel;
  • umiejętności pozyskiwania informacji oraz zdolności analitycznego myślenia;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie;
  • systematyczność, sumienność i skrupulatność;

Mile widziane:

  • znajomość tematyki projektów badawczych i dotacji unijnych;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

Zasady aplikowania:

  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) emailem na adres kadry@ibprs.pl;
  • termin nadsyłania aplikacji to 30.06.2021 r.;
  • uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami;

Kontakt:

Dział Spraw Pracowniczych IBPRS
tel. +48 22 606 36 87
fax. +48 22 849 04 26
e-mail: kadry@ibprs.pl