tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego
Zakład Cukrownictwa

zatrudni osobę na stanowisko

Technologa żywności

Opis stanowiska:

  • Udział w prowadzonej działalności usługowej na rzecz przemysłu spożywczego;
  • Udział w prowadzonych pracach badawczych i badawczo – rozwojowych obejmujących swym zakresem technikę i technologię środków spożywczych oraz ochronę środowiska naturalnego;
  • Monitorowanie postępu naukowo-technicznego w przemyśle spożywczym krajowym i zagranicznym;
  • Udział w przygotowywaniu wyników prac badawczo-rozwojowych do wdrożeń w praktyce przemysłowej;
  • Publikowanie uzyskanych wyników badań;
  • Śledzenie na bieżąco literatury fachowej krajowej i zagranicznej z zakresu technologii środków spożywczych oraz ochrony środowiska naturalnego;
  • Poszukiwanie i udział w opracowywaniu wniosków na projekty badawcze krajowe i zagraniczne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe technologia żywności/biotechnologia i pokrewne
  • znajomość technologii żywności,
  • dodatkowy atut : długoletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, silna motywacja do pracy, sumienność,
  • zamiłowanie do pracy badawczej,
  • mile widziana: znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie literatury naukowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dobra lokalizacja
  • rozwój, szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Kontakt:

Podanie wraz z CV (zawierającym dołączoną klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) i ewentualnym dorobkiem naukowym, proszę składać/przesyłać do:

Zakład Cukrownictwa IBPRS

ul. Rakowiecka 36,

02 – 532 Warszawa

mail: andrzej.baryga@ibprs.pl lub bozenna.polec@ibprs.pl lub baryga@poczta.onet.pl

Dział Spraw Pracowniczych

tel. +48 22 606 36 87

fax. +48 22 849 04 26

kadry@ibprs.pl