tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego
im. prof. Wacława Dąbrowskiego – Państwowy Instytut Badawczy

 zatrudni osobę na stanowisko

 REFERENT DS. ZAMÓWIEŃ

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z realizacją spraw związanych z realizacją zamówień dot. dostaw i usług, a w szczególności:

  • przyjmowanie i realizacja wniosków o realizację zamówień do 130 000,00 PLN z jednostek organizacyjnych Instytutu,
  • wycena wniosków zamówień, zbieranie ofert, przygotowywanie zapytań ofertowych oraz negocjacji cenowych z wykonawcami,
  • składanie i rozliczanie zamówień, wystawianie zleceń,
  • koordynowanie oraz bieżące informowanie o stanie realizacji zamówień,
  • przekazywanie zakupionych materiałów i sprzętu do jednostek organizacyjnych Instytutu,
  • prowadzenie spraw związanych z legalizacją, wzorcowaniem i naprawą przekazanego sprzętu i urządzeń laboratoryjnych,
  • rozliczanie – likwidacja rachunków i faktur,
  • sporządzanie dokumentacji zakupów zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami wewnętrznymi,
  • archiwizacja dokumentów dot. zamówień do 130 000,00 PLN (wnioski, oferty, faktury, zlecenia).
  • przygotowywanie rocznych zestawień zakupów i robót inwestycyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do załatwienia formalności związanych z odprawami celnymi dotyczącymi zamówień zagranicznych,
  • prowadzenie rejestru zamówień,
  • obsługa systemu elektronicznych zamówień wewnętrznych,
  • przestrzeganie obowiązujących zasad w zakresie postępowania przy udzielaniu zamówień poniżej 130.000,00 PLN,
  • przestrzeganie instrukcji i procedur systemu zapewnienia jakości,
  • wykonywanie innych czynności zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zleconych przez przełożonego.
  • współpraca w zakresie przygotowywania dokumentacji przetargowej w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, do których stosuje się przepisy ustawy Pzp.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie,
  • biegła umiejętność obsługi Microsoft Office, w szczególności Word, Excel, znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość branży laboratoryjnej oraz specyfiki pracy w Instytucie Badawczym.

 Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, pakiet medyczny,
  • dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS,
  • możliwość rozwoju, szkolenia, zdobycia bogatego doświadczenia w zakresie zamówień publicznych,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00, pełne wprowadzenie do pracy,
  • praca w centrum Warszawy, dobra lokalizacja w sąsiedztwie m.in. stacji metra Pole Mokotowskie, linii tramwajowych i autobusowych.

Wymagane dokumenty:

  • CV

Kontakt:

Dokumenty aplikacyjne wraz z CV zawierającym następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

prosimy składać/przesyłać do dnia 22.10.2021 r. z dopiskiem „Referent ds. Zamówień – DA”:

Dział Spraw Pracowniczych
Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego – Państwowy Instytut Badawczy

tel. +48 22 606 36 87
fax. +48 22 849 04 26
kadry@ibprs.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty odrzucone będzie można odebrać w Dziale Spraw Pracowniczych (I piętro, pok. 130,131) w ciągu 3 dni od ukazania się na stronie internetowej informacji o rozstrzygnięciu oferty. Nieodebrane dokumenty po upłynięciu zakreślonego terminu zostaną komisyjnie zniszczone.