tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
 • English

TYLKO do 16 sierpnia 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Konkursu Innowator Mazowsza. Zgłaszać można się w jednej spośród dwóch kategorii: Innowacyjna Firma lub Innowacyjny Naukowiec. Łączna pula nagród wynosi aż 113 000 zł, a w każdej z kategorii przewidziane są trzy nagrody pieniężne oraz wyróżnienia i nagrody od Partnerów.

Udział w Konkursie, oprócz możliwości zdobycia nagród finansowych i rzeczowych, jest ogromną szansą na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i poznanie innych innowacyjnych rozwiązań z województwa mazowieckiego.

Czy Wasza Firma może wystartować w Konkursie?

Jeżeli jesteście mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwem zarejestrowanym i prowadzącym działalność na terenie województwa mazowieckiego oraz po 1 stycznia 2019 r. wprowadziliście do codziennej praktyki innowacyjny produkt lub usługę, lub technologię, to nie ma co się dalej zastanawiać, tylko należy złożyć wniosek.

A może właśnie Ty jesteś Innowacyjnym Naukowcem?

Jeżeli zakończenie przewodu doktorskiego jest już za Tobą albo po 1 stycznia 2018 r. uzyskałaś/uzyskałeś tytuł doktora, Twoja praca doktorska została przygotowana lub obroniona w jednostkach naukowych posiadających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, a jej przedmiotem są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia, to czekamy właśnie na Ciebie!

Dlaczego warto zgłosić się do Konkursu?

Nagrody finansowe, rozpoznawalność, możliwość nawiązania szerokich kontaktów biznesowych, oraz nawiązanie współpracy między światem nauki, biznesem i Samorządem Województwa Mazowieckiego to możliwości, które daje udział w Konkursie. Każda z nich może być kluczem do sukcesu Twojej Innowacji.

Skorzystaj z szansy na przedstawienie swojego rozwiązania i zostań Innowatorem Mazowsza!

Udział w konkursie krok po kroku

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy online: 

  Innowacyjna Firma
  Innowacyjny Naukowiec
 • Termin przyjmowania wniosków: od 12 lipca do 16 sierpnia 2022 r.
 • Twój wniosek będzie poddany ocenie formalnej.
 • Dwóch niezależnych ekspertów dokona oceny merytorycznej Twojego wniosku.
 • Kapituła Konkursu na czele z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego wyłoni laureatów i przyzna wyróżnienia.
 • Nagrodzonych poznamy w listopadzie podczas konferencji finałowej!

Na zgłoszenia czekamy tylko do 16 sierpnia!

Więcej o konkursie: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/innowator-mazowsza/xiv-edycja-konkursu.html