tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego
– Państwowy Instytut Badawczy

Zakład Przetwórstwa Zbóż i Piekarstwa

zatrudni osobę na stanowisko

LABORANT

Opis stanowiska:

Praca w laboratorium, w tym:

  • przyjmowanie oraz rejestracja próbek do badań,
  • przygotowywanie próbek ziarna zbóż i przetworów zbożowych do bieżących analiz,
  • wykonywanie badań laboratoryjnych ziarna zbóż i przetworów zbożowych zgodnie z ustalonymi normami,
  • prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań,
  • nadzór nad urządzeniami laboratoryjnymi,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe, preferowany kierunek –technologia żywności (technologia zbóż),
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w laboratorium przy magazynie zbożowym i/lub laboratorium akredytowanym,
  • biegła obsługa MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Word i MS Excel,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie pod presją czasu,
  • systematyczność, sumienność i skrupulatność,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • aktywne wsparcie w rozwój zawodowy,
  • ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, pakiet medyczny,
  • dofinansowanie kosztów wypoczynku,
  • stałe godziny pracy (8:00 – 16:00),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dobrą lokalizację w sąsiedztwie m.in. stacji metra Pole Mokotowskie, linii tramwajowych i autobusowych.

Kontakt:

Podanie wraz z CV (zawierającym dołączoną klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji), proszę złożyć na podany poniżej adres e-mail lub pocztą z dopiskiem „laborant – ZZ IBPRS-PIB”:

Dział Spraw Pracowniczych
Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego – Państwowy Instytut Badawczy
tel. +48 22 606 36 87
fax. +48 22 849 04 26
kadry@ibprs.pl

 Wymagane dokumenty:

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji
  • osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone nie później niż po miesiącu od zakończenia postępowania rekrutacyjnego.