tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego
– Państwowy Instytut Badawczy
Zakład Technologii Przetworów Owocowych i Warzywnych

zatrudni osobę na stanowisko

POMOC LABORATORYJNA

Opis stanowiska:

Praca w laboratorium, w tym m.in.:

  • mycie szkła laboratoryjnego,
  • utrzymywanie porządku i czystości pomieszczeń.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej,
  • systematyczność, sumienność i skrupulatność,

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny,
  • dobrą lokalizację

Kontakt:

Podanie wraz z CV (zawierającym dołączoną klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji) proszę przesłać na podane poniżej adresy e-mail do dnia 15.09.2021 r.
W przypadku pytań prosimy o  kontakt telefoniczny.

Kierownik Pracowni Piwa i Słodu w ZO IBPRS-PIB

mgr inż. Dorota Michałowska
e-mail: dorota.michalowska@ibprs.pl
tel. +48 22 606 36 23

Dział Spraw Pracowniczych IBPRS-PIB

e-mail: kadry@ibprs.pl
tel. +48 22 606 36 87
fax. +48 22 849 04 26