tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego
im. prof. Wacława Dąbrowskiego – Państwowy Instytut Badawczy
Zakład Przetwórstwa Zbóż i Piekarstwa

zatrudni osobę na stanowisko

POMOC LABORATORYJNA

 Opis stanowiska:

Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, tj.:

  • zamiatanie i mycie podłóg,
  • wycieranie kurzu na meblach, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym (z wyłączeniem monitorów), z parapetów i grzejników,
  • usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, drzwiach,
  • czyszczenie umywalek w pomieszczeniach laboratoryjnych,
  • opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników.

Właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości.

Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach.

Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt,
  • systematyczność, sumienność i skrupulatność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę (pół etatu)
  • ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, pakiet medyczny,
  • dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS,
  • stałe godziny pracy (8:00 – 16:00),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dobrą lokalizację w sąsiedztwie m.in. stacji metra Pole Mokotowskie, linii tramwajowych i autobusowych.

Kontakt:

Podanie wraz z CV (zawierającym dołączoną klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji), proszę złożyć na podany poniżej adres e-mail lub pocztą do dnia 27.07.2021 r.:

Zakład Przetwórstwa Zbóż i Piekarstwa IBPRS-PIB
dr inż. Anna Szafrańska – kierownik Zakładu
ul. Rakowiecka 36, 02-632 Warszawa
tel. +48 22 606 38 85

fax. +48 22 849 06 43
anna.szafranska@ibprs.pl

Wymagane dokumenty:

  1. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji
  • osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone nie później niż po miesiącu od zakończenia postępowania rekrutacyjnego.