tel. +48 22 606 36 00 ibprs@ibprs.pl
  • English

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego
Dział Spraw Pracowniczych

zatrudni osobę na stanowisko

SPECJALISTY DS. KADR

Opis stanowiska:

  • Administrowanie dokumentacją personalną (prowadzenie akt personalnych pracowników) zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych, w tym: prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
  • przygotowywanie umów o pracę i innej dokumentacji z zakresu stosunku pracy,
  • prowadzenie ewidencji nieobecności pracowników i czasu pracy,
  • sporządzanie pism, zestawień i sprawozdań kadrowych,
  • obsługa formalna staży, praktyk studenckich i absolwenckich,
  • obsługa administracyjna funduszu socjalnego, rozliczanie świadczeń pracowników z ZFŚS,
  • sporządzanie wewnętrznych aktów prawnych dot. zagadnień kadrowych i płacowych,
  • sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do GUS, ZUS,
  • sporządzanie raportów dotyczących danych kadrowych i płacowych na wewnętrzne potrzeby Instytutu,
  • współpraca z instytucjami administracji publicznej i państwowej w zakresie wykonywanych obowiązków.

Wymagania:

  • dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • znajomość programu PŁATNIK, Optima Comarch ERP XL
  • przygotowywanie umów o pracę i innej dokumentacji z zakresu stosunku pracy, sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, Rp7, Z-3 itp.
  • sprawozdawczość do GUS, ZUS, US, PEFRON
  • biegła obsługa MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Word i MS Excel
  • doświadczenie pracy w jednostce naukowej będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie pod presją czasu
  • systematyczność, sumienność i skrupulatność
  • zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • dobrą lokalizację
  • aktywne wsparcie w rozwój zawodowy
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Kontakt:

Podanie wraz z CV (zawierającym dołączoną klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) proszę składać/przesyłać do dnia 15.05.2020 r.:

Dokumenty:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: [ pobierz plik .pdf ]
Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy: [ pobierz plik .pdf ]

tel. +48 22 606 36 87
fax. +48 22 849 04 26
kadry@ibprs.pl